The Amazing Blob

The Amazing Blob
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Amazing Blob, son zamanların popüler top yeme oyunu Agar.io'dan esinlenerek geliştirilen ücretsiz bir Android beceri oyunu.

The Amazing Blob, küçücük bir web oyunuyken büyük bir çılgınlığa dönüşen Agar.io ile birlikte geliştirilmeye başlanan top yeme oyunlarından bir tanesi. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde top yeme oyunu oynamanızı sağlayan oyun ücretsiz olarak sunuluyor.

Diğer online oyuncular ile birlikte oynacağınız oyundaki amacınız, sahip olduğunuz küçücük topu büyütmek. Bunu yapabilmek için ya oyun alanındaki minik topları yiyorsunuz ya da boyutu sizden küçük olan oyuncuların toplarına saldırarak onları yutuyorsunuz. Fakat saldırmanın sonuçları hep sizin istediğiniz gibi ilerlemiyor. Bu nedenle hamlelerinizi iyice düşünmeniz bir kaç saniye sonra pişmanlık yaşamak istemiyorsanız çok önemli.

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı tema sunan oyun neredeyse Agar.io'nun birebir kopyası gibi. Arkadaşlarınızla birlikte oynama imkanı da sunan oyunda topunuzu bölerek rakiplerinizi yemek ya da sizi yiyeceğini düşündüğünüz rakiplerinizden kaçmak için ekrana dokunarak ikiye bölünebiliyorsunuz.

Aldığınız skorların puan tablosuna işlendiği oyunda oldukça keyifli vakit geçirmek mümkün. Eğer çok yetenekliyseniz genel puan sıralamasında da üst sıralarda yer alabiliyorsunuz.

Farklı kontrol konfigürasyonları sunan oyunda tuşlara dokunarak yada parmağınızı kullanarak oynayabiliyorsunuz. Hatta uyumlu joystcik'ler ile birlikte bile oynama imkanınız bulunuyor.

Son dönemlerin en popüler oyunu olan Agar.io'yu mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz The Amazing Blob'u Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip mutlaka deneyin derim.

YORUMLAR