The Balloons

The Balloons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Balloons ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

The Balloons eğer reflekslerinizi test edebileceğiniz ve en yüksek puanı yakalamak için yarışabileceğiniz bir mobil oyun arıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan The Balloons'da uçan bir balonun macerasına tanık oluyoruz. Oyunda temel olarak uçan bir balonla en yüksek nokyaya yükselmeye çalışıyoruz. Balonumuz sürekli yükselirken bize düşen görev balonumuzu yönlendirmek ve engellere takılıp patlamasını önlemek.

The Balloons'da balonumuzu patlamadan yükselebilmemiz için duvarlara ve tavanlara monte edilmiş dikenlere dikkat etmemiz, bu dikenlere değmeden platformlar arasında balonumuzu yönlendirmemiz gerekiyor. Oyun içinde diken gibi sabit engellerin yanısıra hareketli engeller de yer alıyor. Başlarda kolay olan oyunda işler gittikçe karışmaya başlıyor ve eliniz ayağınıza dolaşabiliyor. The Balloons bu nedenle yüksek puan kazanılması oldukça zor olan bir beceri oyunu .

The Balloons, reto tarzdaki grafikleri, ses ve müzik efektleriyle hoş bir görünüm sunmakta.

YORUMLAR