The Creeps! 1.15.16 (Android)

The Creeps!

The Creeps!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Creeps!, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kule savunma oyunu.

The Creeps!, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kule savunma oyunu olarak öne çıkıyor.

Hiçbir ücret ödemeden indirebileceğimiz bu oyunda mücadele ettiğimiz haritalara savunma kuleleri inşa ederek saldırıda bulunan düşmanları alt etmeye çalışıyoruz.

Oyundaki düşman çeşitliliği en çok hoşumuza giden unsurlar arasında oldu. Sürekli aynı rakiplerle karşılaşmak yerine birbirinden farklı özellikler esahip düşmanları alt etmek durumundayız. Elbette her biri farklı özellikler sahip oldukları için zayıf noktalarını vuran kulelerle çok daha hızlı yok oluyorlar. Bu sebepten ötürü patikanın kenarlarına kuleleri inşa ederken stratejik pozisyonlar seçmek önem kazanıyor.

The Creeps!'teki temel amacımız kötü rüyalara sebep olan yaratıkların uykudaki çocuğa ulaşmalarına engel olmak. Herhangi birisi çocuğa ulaşınca karakterimiz kötü rüyalar görüyor. Bu konuda belirli bir limite sahibiz. O limitin üzerinde yaratığın geçmesine izin verirsek ne yazık ki oyunu kaybediyoruz. Göze hoş gelen grafiklerle donatılmış olan The Creeps!, kule savunma oyunlarına ilgi duyanların denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR