The Island Castaway: Lost World 1.6 (Android)

The Island Castaway: Lost World

1.6
The Island Castaway: Lost World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Island Castaway: Lost World, ıssız adada hayatta kalmaya çalıştığınız uzun soluklu Android oyunu.

The Island Castaway: Lost World, adından da tahmin edeceğiniz bir deniz kazası sonucu ıssız adaya düşen insanların macerasını konu alan bir Android oyunu. Android telefon ve tabletinizde oynamak üzere ücretsiz uzun soluklu hayatta kalma oyunu arıyorsanız serinin son oyununa kesinlikle göz atmalısınız.

Sürekli güncellenen oyunlar arasında olan The Island Castaway’in Kayıp Dünya oyununda gemi yolculuğu esnasında beklenmedik bir şekilde eğlencemiz son buluyor ve gözlerimizi ıssız bir adanın çevresinde açıyoruz. Gemiz kazasından kurtulan birkaç kişiyi de yanımıza alarak kimlerin yaşadığını bilmediğimiz ıssız adaya ayak basıyoruz. Adada etrafa göz attıktan sonra temel ihtiyaçlarımız olan barınma ve yemeği karşılamak için kolları sıvıyoruz. Serinin bu oyununda yanımızda başka insanlar da olduğundan sadece kendimizi değil, onların da mutluluğunu sağlamak durumundayız. 

Issız adada bulunduğumuz süre boyunca karnımızı doyurmak, barınacak yer hazırlamak ve iksir yapmak durumundayız. Sürekli olarak etrafı inceleyerek yenilecek birşey olup olmadığına bakıyor; gerekirse en büyük silahımız okumuzla birlikte ava çıkıyor, hastalıklardan korunmak için bulduğumuz karışımlardan iksir hazırlıyoruz.

Görevleri tamamlayarak ilerlediğimiz ıssız adada hayatta kalma oyununda amacınız adadan bir an önce kaçıp eve dönmek. Bunu başarabilmek için türlü zorluklarla başa çıkmanız gerekiyor. Bol şanslar!

YORUMLAR