The Maze Runner 1.0.2 (Android)

The Maze Runner

The Maze Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaçış halinde olan bir karakteri bölüm sonuna ulaştırmak için odaların yerini değiştirdiğiniz The Maze Runner, sıradışı oynanışıyla dikkat çekiyor.

AFOLI Games'in yapmış olduğu The Maze Runner oldukça sıradışı ve bir o kadar da güzel bir puzzle platform oyunu. Minimalistik görünümüne rağmen, iddia ediyorum, bu tarz bir oyuna sıkça rastlamayacaksınız. Oysa ki oyunda yapmanız gereken şeyi tarif etmek oldukça da kolay. Amaç, sürekli koşu halinde olan karakteri bölümün bitiş noktasına ulaştırmak. Bunun için ise renkleri farklı odaların düzenini ve sıralamalarını sizin değiştirmeniz gerekiyor. Farklı odaların içerdikleri kapılar, merdivenler ve benzeri yardımcı unsurlar kahramanınızın hedefine ulaşmasını sağlayacakken doğru sıralama için epey kafa kurcalayacağınız anlar yaşayacağınızı garanti ediyorum. Hata yaptığınız takdirde koşan adamın alevlerin içine düşmesi bile olası, veya eli fenerli güvenlik görevlileri de onu yakalayabilir.

Oynadıkça üzerine bir yenilik katan oyun ilk 3 bölümden sonra size tekrar hissiyatını vermeyecek yaratıcı ekstralarla dolu. Bununla birlikte zorluk seviyesi de aşama aşama yükselecek. Oldukça orjinal bir bulmaca oyunu olan The Maze Runner, güzel görsellerle zaman limitli bulmaca heyecanı yaşamak isteyenlere ilaç gibi gelecektir.