The Rock Clock

The Rock Clock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Rock Clock mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir alarm uygulamasıdır

The Rock Clock eğer mobil cihazınızın varsayılan alarmıyla uyanmakta üçlük yaşıyorsanız işinize yarayabilecek bir mobil alarm uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan The Rock Clock'un diğer alarm uygulamalarından farkı içerisinde Fast and Furious filmlerinden tanıdğımız Dwayne Johnson, ya da takma adıyla The Rock'ın mesajlarına yer vermesi. Eğer uyanmakta güçlük yaşıyorsanız favori kahramanınız The Rock'tan gelen mesajlar veya bizzat kendisinin seslendirdiği alarmlarla daha kolay uyanabilirsiniz.

The Rock Clock içerisinde Dwayne "The Rock" Johnson'ın video mesajlarının yanında bizzat kahramanımızın kendisinin yaratmış olduğu 25 farklı alarm tonu yer alıyor. Uygulamada erteleme seçeneğinin yer almaması ise dikkat çekiyor; bunun sebebi ise Dwayne "The Rock" Johnson'ın asla alarmlarını ertelememesi.

The Rock Clock uygulamasının bir diğer ilginç yönü de içerisinde Dwayne "The Rock" Johnson'ın alarmıyla kendi alarmınızı senkronize etmenize imkan vermesi. Yani Dwayne "The Rock" Johnson ne zaman uyanırsa siz de o zaman uyanabilirsiniz.