The Troopers 1.0.1 (Android)

The Troopers

The Troopers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Troopers, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

The Troopers, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bağımlılık yapıcı etkiye sahip bir oyun olan The Troopers ile zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Taktiksel savaşların yer aldığı bir oyun olarak karşımıza çıkan The Troopers, kendi takımınızı toplayarak zorlu görevlerin üstesinden gelmeye çalıştığınız bir oyundur. Öfkeli ve casus askerlerin yer aldığı oyunda kendinize bir takım kuruyorsunuz. Birimlerinizi geliştirerek güçlü bir hale geliyor ve rakiplerinizde mücadele ediyorsunuz. Aksiyonu bol savaşlara dahil olabildiğiniz oyunda farklı ortamlarda oynayabiliyorsunuz. Yüksek kaliteli görselleriyle de ön plana çıkan oyunda işiniz bir hayli zor. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz harika bir strateji oyunu olarak nitelendirebileceğim The Troopers'ı mutlaka denemelisiniz. Stratejik bilginizi sonuna kadar kullanabileceğiniz bu oyunu sakın kaçırmayın.

The Troopers oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.