The Walking Dead: March To War

The Walking Dead: March To War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Walking Dead: March To War, Android telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz strateji oyunu.

The Walking Dead: March To War, dizisi kadar çizgi romanı da oldukça beğenilen zombili strateji oyununun yenisi. Robert Kirkman’in çizdiği dünyada geçen serinin yeni oyununda Washington DC bölgesini kontrol altına almaya çalışıyoruz. Hayatta kalmayı başaran azınlık olarak güvenli noktaları bulup üs kuruyor, kurtulanları buraya alarak eğitiyoruz.

Ülkemizde en çok izlenen yabancı dizilerden, aynı zamanda takipçilerinin her bölümünü sabırsızlıkla beklediği çizgi roman The Walking Dead’in mobil oyunu da bölüm bölüm karşımıza çıkıyor. The Walking Dead: March To War adıyla Android platformunda ücretsiz olarak indirilmeye açılan yeni bölüm, Washington DC’de geçiyor. Pentagon, Beyaz Saray, Alexandria gibi bölgenin bilinen yerlerinde güvenliği sağlamaya çalışıyoruz. Rick, Negan başta olmak üzere The Walking Dead’in olmazsa olmaz yüzleri bu bölümde de karşımızda. Onlarla güçlü binalar inşa ediyor, hayatta kalanları (kurtulanları) eğitiyor ve yeteneklerini geliştiriyoruz. Bu arada bize ek koruma sağlayacak, güvenebileceğimiz birilerini arıyoruz.

Günlük görevler de içeren oyunda aksiyon hiç dinmiyor. Güçlü, akıllı olanın hayatta kalacağı zombi temalı strateji oyununun dil seçenekleri arasında ne yazık ki Türkçe yok.