The Walking Dead: Michonne (Android)

The Walking Dead: Michonne

The Walking Dead: Michonne
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Walking Dead: Michonne mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

The Walking Dead: Michonne eğer heyecan dolu hikaye içeren bir macera oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir korku - macera oyunu olan The Walking Dead: Michonne, Minecraft: Story Mode, Game of Thrones ve Tales from the Borderlands gibi oyunlarıyla tanıdığımız Telltale Games tarafından geliştirilen bir başka kaliteli mobil oyun. Yine Telltale tarafından geliştirilen ödül kazanmış olan diğer The Walking Dead oyunlarında genel olarak dizideki kahramanların haricinde alternatif kahramanlarla maceraya atılarak alternatif bir hikayeye tanık oluyorduk. Fakat serinin bu oyunu bizi The Walking Dead dizisinin en sevilen kahramanları arasında olan Michonne ile buluşturuyor.

The Walking Dead: Michonne'de kahramanımızın Rick liderliğindeki ekibinden ayrı kaldığı sürede neler yaşadığı konu alınıyor. Michonne'ün ekipten ayrıldıktan sonra yaşadığı olaylar, nasıl hayatta kaldığı ve onu ekibine geri dönmeye neyin ikna ettiğini bu oyunda öğrenebiliyoruz. Katanasıyla dolaşan kahramanımız oyun boyunca kılıcını kullanmasını gerektirecek aksiyon sahneleriyle karşılaşırken kimi zaman zorlu seçimler yapmak zorunda kalıyor. Yapacağımız bu seçimler ise oyunun nasıl ilerleyeceğini ve sonlanacağını belirliyor; yani oyunun gidişatını biz şekillendiriyoruz.

The Walking Dead: Michonne grafik kalitesi açısından Telltale'in diğer The Walking Dead oyunlarıyla aynı seviyede. Yani bizi yine çizgi roman tadında bir görünüm bekliyor.

YORUMLAR