Thug life photo sticker maker 3.04 (Android)

Thug life photo sticker maker

Thug life photo sticker maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Thug life photo sticker maker mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf editörüdür

Thug life photo sticker maker kullanıcılara kolay ve zahmetsiz bir şekilde Thug Life fotoğrafı yapma imkanı veren bir mobil resim editörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Thug life photo sticker maker temel olarak fotoğraflarınıza Thug Life konspetiyle özdeşleşmiş piksel gözlükler, zincir kolyeler, Thug Life şapkaları ve Thug Life stilinde yazı tiplerine sahip metinler ekleme imkanı veren bir uygulama. Uygulama üzerinde dilerseniz önceden çekilmiş bir fotoğrafınızı kullanabilir ve onun üzerine Thug Life öğeleri ekleyebilir, dilerseniz uygulama içerisinden açılan kamera ile yeni bir fotoğraf çekilip onun üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Thug life photo sticker maker'da fotoğrafınıza ekleyeceğiniz öğeyi seçtikten sonra onun yerini değiştirebiliyor, büyültüp küçülterek boyutunu ayarlayabiliyor ve döndürebiliyorsunuz. Hazırladığınız Thug Life fotoğraflarınızı dilerseniz cihazınız üzerine kaydedbilir, dilerseniz direkt olarak uygulama içinden paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR