Timote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    32

  • Üretici

    Nodria

Timote bilgisayarınız üzerindeki Spotify'ı kontrol etmenizi sağlayan bir uygulamadır

Timote eğer müzik dinlemek için Spotify'ı tercih ediyorsanız ve yüksek ses kalitesi yakalamak istiyorsanız işinize yarayabilecek bir Spotify uzaktan kontrol uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uzaktan kontrol sistemi olan Timote temel olarak bilgisayarınızda çalışan Spotify'ı Android cihazınız aracılığıyla yönetmenize olanak sağlıyor. Bu sayede bilgisayarınıza bağlı olan yüksek kaliteli ses sistemi sayesinde daha tatmin edici bir ses kalitesi yakalayabiliyorsunuz. Ayrıca yorgun olduğunuz günlerde yattığınız yerden kalkmadan Timote aracılığıyla müzik dinleyebilirsiniz. Partiler, arkadaş toplantıları gibi organizasyonlarda da sohbeti kesmedne müzik kontrol yapabiliyorsunuz.

Timote tıpkı Android cihazınız üzerinde kullandığınız bir medya oynatıcı olarak çalışmakta. Uygulama üzerinde Spotify'da çalan şarkı bilgileri görüntülenebiliyor, çalan şarkı durdurulup oynatılabiliyor, sonraki veya önceki şarkıya geçilebiliyor ve ses kontrolü yapılabiliyor. Uygulama üzerinden favorilerinize, çalma listelerinize ulaşabiliyorsunuz ve parça arayabiliyorsunuz.

Timote'yi kullanabilmek için öncelikle Timote'nin bilgisayar üzerinde çalışan istemcisini bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. Timote bilgisayar istemcisini bu bağlantıyı kullanarak indirebilir ve sonrasında Android uygulamasıyla eşleştirerek Timote'yi kullanmaya başlayabilirsiniz:

YORUMLAR