Timote

Timote

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 188
  • DOSYA BOYUTU 4.01 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nodria

Timote, Spotify kullanıcıları için düşünülmüş bir uzaktan kontrol yazılımıdır

Timote eğer Spotify üzerinden müzik dinlemeyi seviyorsanız oldukça işinize yarayabilecek bir uzaktan kontrol sistemi.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir Spotify uzaktan kontrol yazılımı olan Timote temel olarak Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletinizi kullanarak bilgisayarınız üzerinde çalışan Spotify'ı yönetmenizi mümkün kılıyor. Bu sayede bilgisayar başında olmasanız bile Spotify üzerinde hangi parçaların oynatılacağını, ses seviyesini ayarlayabiliyorsunuz veya gerektiğinde müziği durdurabiliyorsunuz. Eğer koltuğunuzda arkanıza yaslanarak müzik dinleme keyfi yaşamak, arkadaş toplantılarında ve partilerde bir yandan müzik dinlemek, bir yandan da sohbet etmek isterseniz Timote aradığınız çözüm olabilir.

Timote uygulaması Android cihazınızda tıpkı bir medya oynatıcı gibi çalışıyor. Aradaki tek fark ise sesin Android cihazınızın hoparlörlerinden değil bilgisayarınıza bağlı ses sisteminden gelmesi. Timote ile çalan şarkıyı görebilir, parça arayabilir, favorilerinize, çalma listelerinize, parça geçmişinize göz atabilirsiniz.

Timote yazılımından faydalanabilmek için Timote Android uygulamasını Android cihazınıza yüklemeniz, sonrasında indireceğiniz bu bilgisayar istemcisiyle Timote uygulamasını eşleştirmeniz gerekiyor. Timote Android uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz: