MultiPlay

MultiPlay

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,340
  • DOSYA BOYUTU 3.92 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Audio Visual Devices Pty Ltd

MultiPlay, özellikle ses teknisyenlerine yardımcı olmak için tasarlanmış ücretsiz bir yardımcı ses programıdır.

MultiPlay, büyük ses dosyalarının oynatılması ve düzenlenmesi sırasında ses teknisyenlerine yardımcı olmasıyla tasarlanmış bir ses programıdır. Farklı ses formatları için kullanıcılara destek sunan program, kullanıcılara ses dosyalarının oynatılması ve düzenlenmesi konusunda tam kontrol verir.

Programın oldukça organize şekilde tasarlanmış arayüzü üzerinde yüklenen tüm ses dosyalarını düzenli tablolar üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Ses dosyaları için çalma süresini, açıklamaları, geçen ve kalan süreyi görüntülemenize de olanak sağlayan program oldukça kullanışlıdır.

Tüm şarkılar için ses ayarlarını yapabileceğiniz ve farklı ses efektleri kullanabileceğiniz program ile ses dosyalarının önceden yüklenmesine bile gerek yoktur. Eş zamanlı olarak düzenleme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ana pencere üzerinde o an oynatılmakta olan şarkıları durdurmak veya çalmasını istediğiniz şarkılar başlatmak için kısayollar atayabileceğiniz Multiplay ile sonraki şarkıya doğrudan geçiş yapabilirsiniz.

Özellikle ses teknisyenlerine yararlı ipuçları vermek ve işlerini kolaylaştırmak için tasarlanan yardımcı bir ses programı olan Multiplay'i deneyerek ses bilginizi geliştirebilirsiniz.