Tiny Guardians 1.0.3 (Android)

Tiny Guardians

Tiny Guardians
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kule savunma mekaniklerini RPG karakterleriyle oynadığınız son derece eğlenceli bir oyun.

Kule savunma oyunu sevenler için harika bir seçenek olan Tiny Guardians isimli bu çalışma, King’s League: Odyssey oyununun arkasında olan başarılı ekip Kurechii tarafından hazırlanmış. Android cihazlara sunulan bu oyun kule savunma mekaniklerini karakterlerle bütünleştirip birbirinden farklı sınıfları ve özellikleri olan kahramanlar aracılığıyla düşman akınlarına karşı bir savunma kalkanı oluşturmanızı sağlıyor. Lunalie isimli yeri korumakla yükümlü olduğunuz bu oyunda vahşi saldırganları savuşturacak tek umut siz olacaksınız.

Saldırı için gelen yaratıklar öncelikli olarak temel birliklerle savuşturulabiliyorsken oyun mantığı içerisinde gelişen ve farklı özellikler gösteren rakiplere karşı sizin de çok çeşitli bir kadro oluşturup doğru noktalardan saldırılara karşılık vermeniz gerekiyor. Oyuna sonradan dahil olan her rakip veya yardımcı karakter ile birlikte kartlardan oluşan arşiviniz de zenginleşiyor. 12 tane farklı karakter sınıfı olan oyunda bu karakterlerin her biri 4 aşamalı bir gelişim seviyesi yakalayabiliyorlar.

Bonus savaşları ve hikaye modları ile zengileştirilen oyun Android telefon ve tablet kullanıcılarını sevindirecek her türlü derinliğe sahip. Oyun ne yazık ki ücretsiz değil ve istenilen miktar da biraz yüksek gelebilir, ancak sizi bekleyen eğlencenin azımsanmayacak kadar iyi olduğunun da altını çizmek isteriz.

YORUMLAR