Tiny Roads 1.0.1 (Android)

Tiny Roads

Tiny Roads
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Roads'ta bulmacaları çözüp arabaların varış noktalarına ulaşmalarına yardım ediyoruz.

Tiny Roads, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış eğlenceli bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda hedef noktalarına varmaya çalışan araçlara yardım ediyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için bölümlerde karşımıza çıkan bulmacaları çözmemiz gerekiyor.

Oyunun özellikle çocuklara hitap ettiğini belirtmem gerekiyor. Hem grafikler hem de oyunun genel atmosferi çocukların hoşuna gidecek türden. Oyunda tam tamına 130'dan fazla bölüm bulunuyor ve bunların her biri giderek zorlaşan bir zorluk seviyesine sahipler. Bölümler 7 farklı dünyaya paylaştırılmış şekilde karşımıza çıkıyor.

Tiny Roads'ta yapmamız gereken şey ise araçların rotalarını çizmek. Parmağımızı araçtan varış noktasına kadar sürüklüyoruz ve araç da o rotayı takip ediyor. Oyunda kullanabileceğimiz 35 farklı araç tipi mevcut.

Genel olarak başarılı ve çocuklara zihin egzersizi yaptıran bir oyun olarak akıllarımızda yer eden Küçük Yollar, çocukları için faydalı bir oyun arayan ebeveynlerin kaçırmaması gereken bir seçenek.

YORUMLAR