Tır Yük Taşıma

Tır Yük Taşıma
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tır Yük Taşıma oyunu ile kamyonunuzu kullanarak yük taşıyor ve para kazanıyorsunuz.

Tır sürme oyunlar son dönemde masaüstü işletim sistemlerine oranla mobil cihazlarda da büyük bir artış gösterdi. Birçok geliştirici tır oyunu yaptı ve bu oyunlar büyük bir ilgiyle karşılandı. Bu seferki tır oyunu geliştiricimiz ise World Truck Simulator.

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Tır Yük Taşıma oyunu, nakliyat yaparak para kazanmayı amaçlıyor. Oyunda taşıdığınız en önemli ürün kereste. Yani kereste taşıyarak bölümleri geçmek zorundasınız. Birbirinden zorlu virajları ve uzun yollarıyla birlikte sizi büyük bir yolculuğa çağıran Tır Yük Taşıma, simülasyon tır oyunları arasında çoktan yerini aldı bile.

Tır Yük Taşıma oyununda aracınızı kontrol etmek isterseniz ekranda bulunan butonları kullanıyorsunuz. Sağ tarafta yer alan gaz ve fren pedalları sol tarafta yer alan yönlendirme tuşlarıyla beraber çalışıyor. Yolculuk sırasında dikkatli olup bu tuşları karıştırmamanızda fayda var.

Oyun içerisinde eğer ilginç bir an yaşarsanız sağ üst köşede bulunan kameraya tıklayarak fotoğraf çekebiliyorsunuz. Daha sonra ise çektiğiniz fotoğrafı arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Zamana karşı çalıştığınız için Tır Yük Taşıma oyununda tırları geç götürmemelisiniz. Eğer geç götürürseniz şirketiniz size paranızı ödemeyebilir. Tır sürmek istiyorsanız ve bunu Android üzerinden yapacaksanız Tır Yük Taşıma oyunu tam size göre.

YORUMLAR