Titan Empires

Titan Empires
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Titan Empires kendi üssümüzü kurarak düşman birimlerini yenmeye çalıştığımız bir strateji oyunudur.

Clash of Clans’ın mobil dünyada bir hayli popüler hale gelmesiyle birlikte birçok üretici bu kategoride oyunlar tasarlamaya başladı. Titan Empires da bu çalışmaların sonucunda ortaya çıkan başarılı bir yapım ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Oyunda kendi yerleşkemizi kuruyor ve düşmanlarımızla yüzleşiyoruz. Elbette bunu gerçekleştirmek çok da kolay olmuyor. Öncelikle ekonomik olarak gelişmeliyiz ve buna paralel olarak ordumuzu da geliştirmeliyiz. Ekonomik açıdan güçlü olursak askeri açıdan da güçleniyoruz ve düşmanları yenmek bu şekilde daha kolay hale geliyor.

Titan Empires’ta çok sayııda farklı askeri birim bulunuyor. Bu birimleri dengeli bir şekilde kullanarak ordumuzu kurmalıyız. Birimler arasındak meydana gelebilecek bir dengesizlik savaş esnasında zorluk çıkartabilir. Çok fazla okçu veya çok fazla piyade kullanmak stratejik açıdan zorluk çıkartacaktır.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Titan Empires daha önce Clash of Clans oynayıp sevmiş kitleler tarafından beğenilerek oynanacaktır.