To-Do List 0.9.2 (Android)

To-Do List

To-Do List
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    77

  • Üretici

    Dimitar Kotevski

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz yapılacak işler listesi uygulamasıdır.

To-Do List, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yapılacak işler listesi uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi eskiden bu tür işler için ajandaları kullanırdık. Fakat teknoloji çağında ajandalar yetmemeye başladı.

Özellikle yoğun tempoya sahip bir iş yapıyorsanız ve yapacağınız işleri düzene sokmak istiyorsanız bu uygulama işinizi görebilir. Karmaşık yapılacaklar listesi uygulamalarıyla karşılaştırınca hayli basit bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

İşle ya da evle ilgili yapmanız gereken şeyleri sürekli unutuyorsanız ve basit bir uygulamaya ihtiyacınız varsa To-Do List'i kullanabilirsiniz. Uygulama ile yalnızca görevleri ekleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

Ana ekran widget'ı ile yapmanız gereken görevlere çabucak ulaşabilirsiniz. Ayrıca üç farklı önem seviyesine göre görevleri nitelendirebilirsiniz. Böylece en önemli işleri daha önce yapacak şekilde zamanınızı ayarlayabilirsiniz.

Eğer sizin de basit bir görev ve yapılacak işler listesi hazırlama uygulamasına ihtiyacınız varsa bu uygulamayı indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR