To Do Reminder 2.21 (Android)

To Do Reminder

To Do Reminder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

To Do Reminder, yapılacaklar listeleri hazırlayarak bu yapılacak etkinlikler için hatırlatıcılar ekleyebileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

To Do Reminder, hayatınızı kolaylaştoırmanızı sağlayacak yararlı ve pratik kullanıma sahip olan Android hatırlatma uygulamalarından bir tanesidir. Uygulama sayesinde yapacağınız herşeyi kaydederek yapmanız gereken zaman geldiğinde uygulamanın sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.

Hızlı ve kolay bir kullanıma sahip olan uygulama üzerinde yapacağınız işlerin, alışverişin, tatilin ve düzenli olarak tekrarladığınız görevlerin listesini oluşturabilir ve tüm bu etkinlikler için hatırlatıcı ekleyebilirsiniz.

Uygulama basit olarak yapacağınız çalışma ve etkinlikler için taslaklar oluşturarak ne zaman yapacağınızı kaydetmenizi sağlar. Daha sonra süresi geldiğinde uygulama size uyarır ve böylece yapacak olduğunuz hiç birşeyi unutmamış olursunuz. Günlük olarak yaptığınız rutin işleri kaydederek unutmamak için kullanabileceğiniz uygulama ister evde ister iş yerinde kullanılarak verimlilik artışı sağlanabilir.

Tanıdıklarınızın doğum günlerini Facebook üzerinden eşlenereke alabilen uygulama sevdiklerinizin doğum günlerinde de sizi uyararak kutlayabilmenizi sağlar. Daha düzenli ve planlı yaşayabilmek için kullanabileceğiniz uygulama sayesinde herhangi birşeyi unutup unutmadığınızı düşünmeniz gerek yoktur. To Do Reminder uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR