Toggl Time Tracker

Toggl Time Tracker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toggl Time Tracker ile çalışma sürelerinizin ölçümünü yapabilirsiniz

Toggl Time Tracker bize sunduğu proje bazlı sayaç ile çalışma verimliliğini arttırma konusunda yardımcı olan bir zaman ölçümü uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olan Toggl Time Tracker temel olarak gün içerisinde yaptığımız işleri parçalara ayırıp herbirine ayırdığımız zamanı ayrı ayrı ölçmemizi sağlıyor. Eğer yaptığımız işleri daha kısa sürede tamamlamak ve verimlilik arttırma konusunda kendimizi geliştirmek istiyorsak bu işin ilk adımı işlere ayırdığımız zamanı ölçmektir. Toggl Time Tracker bize bu konuda pratik bir çözüm sunmakta.

Toggl Time Tracker ile farklı başlıklar yaratabiliyoruz. Bu başlıklara yaptığımız işin aşamaları yerleştirilebiliyor. Örneğin; bir web sitesi geliştirirken Toggl Time Tracker kullanarak test sürecine, kodlamaya ve proje üzerindeki diğer aşamalara özel başlıklar oluşturabiliyoruz. Bu aşamaların her birinde çalışırken Toggl Time Tracker ile sayacı başlatabiliyoruz ve o aşamaya ayırdığımız zamanı öğrenebiliyoruz. Böylece hangi aşamanın daha çok zaman aldığını ve hangisi üzerinde daha verimli çalışmamız gerektiğini öğrenebiliyoruz.

Toggl Time Tracker 5 kişiye kadar olan takımlar için ücretsiz zaman takibi imkanı sunmakta. Önceden başladığımız ve sayaç çalıştırdığımız işlere sonradan devam edebilmemize de imkan tanınmakta.

YORUMLAR