Toilet Time (Android)

Toilet Time

Toilet Time
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toilet Time, tuvaletteyken keyifli vakit geçirmenize yardımcı olan popüler bir Android oyunu.

Toilet Time, tuvalette daha eğlenceli zaman geçirmenize yardımcı olan Android oyunlarından biri ve tuvalet oyunları arasında oldukça popüler bir yapım. Tapps tarafından geliştirilen oyunda kimi zaman tıkanan bir tuvaleti pompa ile açıyor, kimi zaman hamamböcekleri ile sarılmış bir tuvaleti pırıl pırıl yapmaya çalışıyor, kimi zaman da sohbet esnasında osuran bir adama ayıbını örtmesini için yardımcı oluyoruz.

Toilet Time, Android cihazınızda oynayabileceğiniz en pis oyun diyebilirim. Adından da anlayacağınız üzere tuvalette bize verilen pis işleri vakti zamanında tamamlamak için uğraş veriyoruz. Sifoni çekerek başladığımız oyunda kimi zaman içeride kimi zaman dışarıda geçen çok sayıda görev var ve bu görevleri tamamlamak için fazla zamanımız yok. Görevler arasında duş alan bir adamın suyunu ayarlama, elleri temizleme, tuvalet kağıdı değiştirme, boş kabini bulma gibi temiz işler de var ancak genellikle yapacağınız şeyler pis.

Tuvalette zaman harcarken sıkılmamızı önleyen yapımlardan biri olan Toilet Time oyununda görevlerde yapmamız gerekenler oldukça basit ancak görevden göreve atlamamız ve görevlerin her birinde apayrı bir şey yapmamız gerektiğinden oyun bir süre sonra zorlaşıyor. Başarısız olduğumuz her görev sonrası canımız azalıyor ve her bölümde toplamamız gereken puan farklı. Toplandığımız puanlar neticesinde de anahtar kazanıyor ve yeni bir kapının kilidini açıyoruz.

Tuvaletlik oyunlarınız arasına kesinlikle almanız gereken bir yapım olan Toilet Time, ücretsiz olmasına karşın ekranı kaplayan reklamlar sunuyor ve satın alım içeriyor.

YORUMLAR