Toilet Treasures 1.0.7 (Android)

Toilet Treasures

Toilet Treasures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toilet Treasures, size tuvaletinizin içerisinde bulunan hazineleri keşfetme fırsatı sunuyor.

Toilet Treasures, Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir bulmaca oyunu. Toilet Treasures ‘u diğer oyunlardan ayıran en önemli kısmı ise her gün mutlaka gittiğiniz tuvalet ile ilgilenmesi. Yani sizinle veya evinizin bir odasıyla değil kimsenin merak etmeyeceği tuvaletler ile ilgileniyor.

Tuvaletlerde gizli bir hazine olduğuna inanan Toilet Treasures, size bir tuvalet pompası sayesinde bu hazineye ulaştırmayı vadediyor. Tabii bunu tek başına değil sizden yardım olarak yapması gerekli. Oyunu indirdiğiniz andan itibaren tuvaletin içine pompalama yaparak orada bulunan eşyaları çıkartmanız gerekli. Çıkarttığınız her eşya puan hanenize yazılıyor ve size yeni bölümlere geçmenize imkan sağlıyor.

Toplamda 60 farklı nesnenin hepsini tuvaletten çıkarttığınızda göreviniz tamamlanmış oluyor. Tabii bu nesneleri bulmak göründüğü kadar kolay değil. Daha önce tuvalet pompası kullandınız mı bilmiyoruz ama bu oyunda bağımlısı olacaksınız. Bu arada yeni eşyalar buldukça pompanızın şekli de değişiyor ve daha güçlü bir hale geliyor.

Toilet Treasures, boş vakitlerinde farklı bir oyun oynamak isteyen kullanıcıları mutlu edecek gibi görünüyor. Sizlere pompanızla iyi eğlenceler dileriz!

YORUMLAR