Top Kapanı

Top Kapanı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Kapanı, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde vakit geçirmek için başlayıp oynamayı bırakamayacağınız bir Android beceri oyunu.

Top Kapanı, Android mobil cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak indirip vakit geçirmek için oynayabileceğiniz eğlenceli bir Android arcade oyunu. Basit oynanış mekanikleri ve eğlenceli oynanışı sayesinde keyifli vakit geçirmenizi sağlayan oyundaki amacınız farklı renklerde gelen topları yine aynı renklerdeki kapanlara doğru şekilde yönlendirmek. Kulağa kolay gelmesine rağmen art arda gelen toplar ile birlikte oyun gittikçe zorlaşıyor.

Hem hızlı düşünmenizi hem de hızlı el hareketleri yapmanızı gerektiren oyunda ulaşabildiğiniz en yüksek puanı her zaman geliştirme imkanı olduğu için oynamayı bırakamıyor ve adeta bağımlısı oluyorsunuz. Bir kere daha diye diye zamanın nasıl geçtiğini anlamadığınız oyunun geliştiricisi de Bbir Türk firması olan Aldenard.

Son zamanlarda oynarken keyif aldığım Android oyunlarından bir tanesi olan Top Kapanı'nın grafikleri biraz daha iyi olabilirdi. Fakat oynanışı oldukça eğlenceli ve sınırsız olması nedeniyle sürekli kendini oynatıyor.

Otobüste, evde, okulda ve iş yerinde yakaladığınız ufak boşlukları değerlendirmek için ideal olan bu oyun sayesinde arkadaşlarınız ile aldığınız puanları da kıyaslayarak yarışmanız mümkün. El becerilerinize güveniyorsanız oyunu arkadaşlarınızla da paylaşarak kimin daha yüksek puan yapacağını kanıtlayabilirsiniz.

Beceri oyunlarına ilginiz varsa ve oynamaktan keyif alıyorsanız Top Kapanı oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.