Torque Voice Search

Torque Voice Search
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Torque Voice Search, Android telefon ve saat kullanıcıları için geliştirilmiş sesli arama uygulaması.

Torque Voice Search, Microsoft’un Android akıllı telefon ve Wear’lı akıllı saat modelleri için hazırladığı sesli arama uygulaması olarak geliyor ve ücretsiz olarak kullanabiliyor.

Hava durumu öğrenme, mekan arama, karşılaşma sonuçlarını öğrenme, hesap yapma, anlık trafik durumunu görme, haberlere ulaşma ve daha pek çok bilgiye sadece sesinizi kullanarak ulaşma kolaylığı sunan Torque Voice Search, ücretsiz olarak geliyor ve şu an için sadece İngilizce dili destekliyor.

Android telefonların yanı sıra Asus ZenWatch, LG G Watch, Samsung Gear Live, Moto 360, Sony 3 modellerinden birine sahipseniz Microsoft Torque Voice Search’ü kullanabiliyorsunuz. Cihazınızı sallayarak ta kullanabileceğiniz uygulamaya pek çok soru sorabiliyorsunuz. “Google’ın CEO’su kaç yaşında?”, “İtalya’nın başkenti neresi?”, “İstanbul’da hava nasıl, kaç derece?”, “İzmir’de trafik nasıl?” “Yakınımda hangi restoranlar var?” gibi soruların yanında matematik işlemlerinin sonucunu telefon veya saatinizin ekranına dokunmadan öğrenebiliyorsunuz.

Microsoft’un Torque Voice Search uygulaması şu anda İngilizce dışında dil desteği sunmadığından uygulamayı etkin bir biçimde kullanabilmeniz diğer bir deyişle sesinizi uygulamaya duyurabilmeniz için iyi bir İngilizcenizin olması gerekiyor.