Total Connect Comfort 3.5.3 (Android)

Total Connect Comfort

Total Connect Comfort
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Total Connect Comfort uygulaması internet üzerinden evinizin ısısını kontrol etmenize imkan sağlıyor.

Doğalgazın yaygınlaşmasıyla birlikte kullanıcıların doğru ve bilinçli bir tüketici olması için çeşitli firmalar tarafından termostatlar üretiliyor. Üretilen bu termostatlar arasından belki de en akıllısı olan Honeywell, evinizin ısısını istediğiniz yerden kontrol etmenize imkan sağlıyor. Bu imkan sayesinde de faturanızda gözle görülür bir düşüş yaşanmakta.

Honeywell'in internet üzerinden kontrol imkanı sağlayan Total Connect Comfort uygulaması da mağazadan ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Bu uygulama sayesinde doğalgaz kullanıcıları, evlerini istedikleri yerden kontrol edebiliyorlar ve enerji tasarrufunu sağlamış oluyorlar.

Eğer bir seyahatten dönüyorsanız ve evde doğalgazı açacak kimse yoksa Total Connect Comfort'u kullanmanızın tam zamanı. Birçok kullanışlı özelliğinden sadece bir tanesi olan uzaktan kontrol sitemi sayesinde seyahatten döndüğünüzde evinizi sıcak bir halde bulabilirsiniz. Yani kombi evi ısıtana kadar soğukta beklemeniz gerekmiyor.

Akıllı çalışma sistemiyle Total Connect Comfort, Honeywell isimli termostata sahip olan tüm kullanıcıların vazgeçilmez bir yardımcısı olarak nitelendiriliyor. Ayrıca kontrol paneli sayesinde birden fazla evde Total Connect Comfort'u kullanabiliyorsunuz.

YORUMLAR