Totem Smash 1.1.1 (Android)

Totem Smash

Totem Smash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Totem Smash, iOS cihazlarımız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Totem Smash, Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, yüksek el becerisi ve hızlı reflekslere gerektiren bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda üst üste sıralanmış totemleri kırmaya çalışan vahşi bir savaşçının kontrolünü ele alıyoruz. Kulağa ilginç geliyor değil mi? Oynanışı da en az o kadar ilginç ve farklı.

Oyunda başarılı olabilmek için son derece hızlı reflekslere sahip olmamız gerekiyor. Totemleri kırdıkça yukarıdan yenileri geliyor. Gelen totemlerin uzantılarına değmeden hepsini kırmaya çalışıyoruz. Temel amacımız en fazla totemi parçalamak. Tabii ki bunu yapmak hiç de kolay değil çünkü belirli bir süre limitimiz var.

Oyunda son derece kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekranın sağ tarafına tıkladığımız zaman karakter sağ taraftan kırmaya, sola tıkladığımızda da sol taraftan kırmaya başlıyor.

Totem Smash'te sürekli olarak değişen bir arkaplan tasarımına yer veriliyor. Oyun çok sınırlı olduğu için monotonluğu kırma görevi değişken arkaplanlara verilmiş. Başarılı olduklarını söyleyebiliriz fakat yine de çok uzun süreler boyunca oynanacak bir oyun değil.

YORUMLAR