Tower Conquest 21.01.06g (Android)

Tower Conquest

Tower Conquest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tower Conquest, Android işletim sistemi kullanan cihazlar üzerinde çalışabilen bir tür kule savunma oyunudur.

Tower Conquest, Android telefon ve tabletler üzerinde oynanabilen bir kule savunma oyunudur.

Benim gibi bu türü sevenledenseniz, Tower Conquest oldukça beğeneceğiniz oyunlardan bir tanesi olmuş. Kule Savunma oyunlarının arasında özel bir yeri olan tek kule ve askerler üzerine kurulu türün içerisinde yer alan oyun, çeşitlilik ve grafik açısından oldukça kaliteli bir yapım. Benzer oyunlarda olduğu gibi Tower Conquest'te de sadece bir kulemiz bulunuyor ve bu kuleden bastığımız askeri birimlerle karşıdaki kuleyi ele geçirmeye çalışıyoruz. Bütün oyun boyunca tek bir görevimiz var: Kendi kulemiz düşmeden, karşı kuleyi düşürmek.

Oyunda beş farklı franksiyon bulunuyor. Bunların kendi içerisinde farklı askeri birimleri bulunuyor. En başta bize insani birimler veriyor. Ancak ilerleyen bölümlerde "undead" gibi birimleri de açarak, kendi askerlerinizin arasına ekleyebiliyorsunuz. Her geçtiğiniz bölüm sonunda kazandığınız ödüllerle birlikte yeni askerler açabiliyor ya da kulenizi genişletebiliyorsunuz. Böylece daha hızlı bir ilerleme kaydedebiliyorsunuz.

Tower Conquest, temelde tanıdık bir oyun türü olmasına rağmen kendi içerisinde farklı mekanikler barındırıyor. Örneği; her askeri sahaya sürmek için en başından yeterli "mana" sahibi olamıyorsunuz. Bunun için yeterli manayı biriktirip, üst mana seviyesini arttırmanız gerekiyor. Ayrıca öldürdüğünüz düşman birliklerinin de farklı özellikleri bulunuyor. Bazen kendilerini patlatıp, çoklu hasar verebiliyorlar ya da çok güçlü ataklar yapabiliyorlar. Oyun size bütün bunları anlatıyor ve yavaş yavaş bütün kontrolü size bırakarak, eğlenmenizi sağlıyor.