Traceper

Traceper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şehir haritası üzerinde belirlenen konumlar sayesinde aynı ağ içersinde olduğunuz insanları takip edebildiğiniz Traceper, navigasyon fonksiyonlarına yeni bir fikir getiriyor.

Sıradışı bir navigasyon aracı olan Traceper, mekanların kendisinden ziyade yakınınızda olan insanları takip etmenize yarayan bir araç. Hem kişisel kullanım hem de profesyonel kullanım için tasarlanmış olan yapısıyla birden fazla insanı aynı anda takip etmeniz mümkün. Okul gezisine çıkan çocuğunuz mu var? Sevgilinizi yakından takip eden kıskanç bir insan mısınız? İşçilerinizin dolaştıkları alanı mı takip etmek istiyorsunuz? Bu uygulama ile hepsini bir arada yapmanız mümkün.

Aynı uygulamayı kullanan arkadaşınızla şehrin en bilmediğiniz noktasında bir ortak GPS haritası sayesinde buluşmanız mümkün. Olur da geçen ay dolaştığınız yerleri gözden geçirmek istiyorsanız kaydettiğiniz tüm lokasyonları gözden geçirebiliyorsunuz. Harita üzerinde ziyaret edilen yerlerin fotoğraflarını çekebiliyorsunuz ve sizi takip eden tüm kullanıcılar bu fotoğraflara erişebiliyor. Telefonunuzun çalınma durumuna karşı da bir güvenlik önlemi sağlayan Traceper, telefonunuzun gitmiş olduğu yeri birebir takip edebiliyor. Etkileşim kurabilmeniz için uygulamanın kendisi de şart değil. Tarayıcı üzerinden hesabınızla giriş yaptığınızda takip ettiğiniz kişileri görüntülemeniz mümkün.

ARTILAR

Fotoğraf paylaşımı

Çalınan cihazları takip etme imkanı

Tarayıcı üzerinden kullanılabilir

Ücretsiz

EKSİLER

Kişisel mahremiyetine düşkün olanları rahatsız edebilir