Train Maze 3D

Train Maze 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Train Maze 3D karşımıza kaliteli grafikleriyle dikkat çeken bir bulmaca oyunu olarak çıkıyor.

Train Maze 3D, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli ve kaliteli bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda karmaşık ray sistemleri üzerinde yol alan trenleri gidecekleri yere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Bu görevi başarılı bir şekilde yerine getirebilmek için rayların gittikleri yerleri çok iyi bir şekilde takip etmemiz gerekiyor. Trenleri yanlış yönlendirirsek başarısız oluyoruz. Rayların üzerine tıklayarak yönleri değiştirmek mümkün. Rayları sabitleyerek trenleri doğru rotada tutmak oyunun temelini oluşturuyor.

Oyuna ilk girdiğimizde kaliteli modellemeler dikkatimizi çekiyor. Hem trenlerin hem de mekanların tasarımları bir bulmaca oyunundan beklenmeyecek düzeyde kaliteli. Bu kategoride yer alan çoğu oyun grafik kalitesini arkaplana atıyor. Train Maze 3D'nin üreticileri ise oyunu her yönden geliştirmişler ve geriye göze batan bir nokta bırakmamışlar.

Zihin çalıştıran, düşünmeye zorlayan ve kaliteli yapısıyla öne çıkan Train Maze 3D türü seven oyuncular tarafından mutlaka denenmeli.

YORUMLAR