Train Simulator 2016 (Android)

Train Simulator 2016

Train Simulator 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Train Simulator 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Train Simulator 2016 eğer bir tren kullanmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz gerçekçi bir tren simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tren oyunu olan Train Simulator 2016'da oyunculara bir tren kaptanının yerine geçme imkanı veriliyor. Oyunda yolcu ve yük taşıyan trenleri kullanarak yeteneklerimizi sergilemekteyiz. Oyun boyunca bize farklı görevler veriliyor ve bu görevleri tammaladıkça para kazanabiliyoruz.

Train Simulator 2016'da görevleri tamamlamak için trenimizle dikkatli bir şekilde yol almalı, kurallara uygun bir şekilde hareket etmeliyiz. Tren raylarında ilerlerken belli bir hız limitini aşmamamız gerekiyor. Bunun yanında diğer trenlerler çarpışmamak ve ölümcül kazalara sebep vermemek için doğru anda ray değiştirmeye çabalıyoruz. Oyun boyunca birçok farklı mekanda yolculuk ederek farklı manzaralara tanık olabilmekteyiz.

Train Simulator 2016'da treninizi farklı kamera açılarından kontrol edebilmektesiniz. Oyunda farklı tren çeşitleri de mevcut, görevleri tamamlayarak kazanacağınız parayla yeni trenlerin kilidini açabilmeniz mümkün.

Train Simulator 2016'nın grafik kalitesinin yeterli düzeyde olduğu söylenebilir.

YORUMLAR