Traktör Simülatörü 3D

Traktör Simülatörü 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3 boyutlu bir çiftlik ortamında römork bağlı traktörünüzü park etmeye çalıştığınız bu simülasyonda gerçekçi kontroller dikkat çekiyor.

Türk yapımı bir araç simülasyon oyunu olan Traktör Simülatörü 3D, gerçekçi oynanış tarzıyla dikkat çekiyor. Buram buram Anadolu kokan bu oyunda amacınız arkasına römork bağlı bir traktörü park etmek. Bu sefer kasalarla karpuz taşımıyorsunuz veya yolun emniyet şeridinden ilerlemiyorsunuz. Tam aksine, romörklü bir araçla yapmanız gereken en zor işi gerçekleştiriyorsunuz. Bu traktörü park etmeniz lazım.

Genelde oyun ile simülasyon arasında ince bir çizgi olsa da Traktör Simülatörü 3D bir oyun olmaktan çok uzak. Amaç, insanlara gerçekçi bir deneyim yaşatmak ve bunun için de farklı zorluk seviyeleriyle park etme çabasıyla cebelleşmeniz gerekecek.

3 boyutlu bir çiftlik ortamında gerçekçi traktör sürüş deneyimini aktarmaya çalışan oyunda gece ve gündüz modları da mevcut. Park etmenizi kolaylaştırmak için hareket eden bir kamera açıları da var. Şimdilik bölüm sayıları sınırlı olan oyun için yapılan resmi açıklamada ise yeni görevlerin geleceği söyleniyor.

Traktör kullanmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız belki de Traktör Simülatörü 3D aradığınız simülasyondur.

YORUMLAR