TRANSFORMERS: Battle Tactics

TRANSFORMERS: Battle Tactics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TRANSFORMERS: Battle Tactics sıra tabanlı bir strateji oyunudur

TRANSFORMERS: Battle Tactics oyunculara ünlü Transformers kahramanlarını yöneterek heyecan dolu savaşlara katılabilme imkanı veren bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz sıra tabanlı strateji türünde bir Transformers oyunu olan TRANSFORMERS: Battle Tactics'de aralarında Optimus Prime, Megatron, Starscream ve Bumblebee gibi kahramanların da yer aldığı 75 farklı transformers kahramanını yönetebilmekteyiz. Oyuncular bu kahramanlar arasından kendi takımlarını oluşturabilmekteler ve sonrasında rakip takımlara karşı savaşabilmekteler. Oldukça hızlı ilerleyen savaşlarda stratejik bir şekilde karar almamız gerekiyor. Takımımızda yer alan kahramanların uyumu, kendilerine has avantaj veya dezavantajları da kazanan veya kaybeden taraf olmamızı belirleyen diğer etkenler.

TRANSFORMERS: Battle Tactics dilerseniz tek başınıza senaryo modunda, dilerseniz internet üzerinden çok oyunculu oyun modunda diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz bir oyun. Diğer oyuncularla karşılaşabiliyor olmanız oyuna biraz daha heyecan katmakta. Gerçek rakiplerle karşılaşmak ve stratejik yeteneklerinizi sergilemek size farklı bir deneyim yaşatıyor.

2 boyutlu grafiıklerle donatılmış olan TRANSFORMERS: Battle Tactics'de kahramanların görünümü filmlerde gördüğünüzden biraz farklı. Oyunda Transformers kahramanlarını miniyatür halleriyle görmekteyiz. Savaşları kazandıkça takımımızdaki her bir kahramanı geliştirebilmemiz de mümkün.