Trap Balls 3.2.2 (Android)

Trap Balls

Trap Balls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trap Balls, topları tuzağa doğru sürükleyerek hepsini bir araya getirmeniz gereken eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur.

Trap Balls, basit bir yapıya sahip olan fakat çok eğlenceli bir Android bulmaca oyunudur. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz olan oyunu oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

4 Farklı Dünya bulunan oyunda, her Dünya'ya ait 81 bölüm bulunmaktadır. Sırasıyla yeşil, turkuaz, limon ve zeyting dünyaları bulunan oyuna ilk olaral yeşil dünya ile başlıyorsunuz. Yeşil dünyayı bitirdiğinizde ise turkuaz dünyanın kilidi açılmaktadır. Diğer dünyalarda aynı şekilde açılmaya devam etmektedir. Bitirdiğiniz her bölüm başına bir altın top kazanıyorsunuz. 81 top kazandığınızda bir sonraki dünyanın kilidi açılmaktadır.

Oyundaki amacınız oldukça basit. Tüm topları oyun alanının ortasında bulunan kırmızı alana sıkıştırıp toplamak. Tabi bunu yapabilmek için bloklardan yardım alıyorsunuz. Fakat yapabileceğiniz hamle sayısı sınırlı olduğu için hamlelerinizi çok dikkatli yapmanızı tavsiye ederim. Kare blokları yer değiştirmek, yok etmek yada yenisini eklemek bir hamle olarak sayılmaktadır.

Online liderlik sıralaması bulunan oyunu ücretsiz olarak indirerek bu farklı ve eğlenceli bulmaca deneyimini yaşamanızı tavsiye ederim.