Tuğla Kırma Oyunu

Tuğla Kırma Oyunu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tuğla Kırma Oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli ve sade bir blok kırma oyunudur.

Yıllar geçse de eskimeyecek bir konsept: blok kırma oyunları... Tuğla veya blok kırma oyunları uzun yıllardan beri en çok versiyonu üretilen ve daima yeni özellikler katılarak geliştirilen oyunlardan biri. Her ne kadar değişim gösterse de temeli ve özü aynı kalıyor. Zaten bu oyunu özel kılan da orijinal bir yapıya sahip olması.

Yazımıza konu olan oyun ise Android işletim sistemine sahip cihazlara tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Son derece eğlenceli bir yapıya sahip olan Tuğla Kırma Oyunu, gereksiz detaylardan ve göz yoran efektlerden arındırılmış bir deneyim sunuyor. Sade hazırlanmış görseller tamamen oyuna odaklanmanıza imkan sağlıyor. Blok kırma oyunları kategorisinde yer alan detaylı alternatifler yerine daha sade bir seçenek arıyorsanız bu oyun tam size göre olabilir.

Oyundaki amacımızı bilmeyenler için tekrar hatırlatalım. Altta bir platform var ve topu buradan yukarıdaki tuğlalara sektirmeye çalışıyoruz. Topun değdiği tuğlalar yok oluyor ve hepsi bitince bölümü tamamlamış oluyoruz. Bazı kutular bonuslara sahip. Bunları toplamak için yine o kutuları kırmak gerekiyor.