Turbo Bugs

Turbo Bugs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turbo Bugs bir böceğin gün boyunca ne gibi maceralar yaşadığını tecrübe edebileceğimiz eğlenceli bir böcek koşusu oyunudur.

Turbo Bugs tamamen ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirebileceğiniz eğlenceli bir sonsuz koşu oyunudur.

Mobil dünyayı yakından takip edenler özellikle Subway Surfers ve Temple Run gibi sonsuz koşu kategorisinde başı çeken yapımlardan sonra bu oyun kategorisindeki dramatik artışı gözlemlemişlerdir. Yapımcılar da bu durumu göz önüne alarak her geçen gün yep yeni konseptlere sahip sonsuz koşu oyunlarıyla oyunseverlerin dikkatini çekmeye çalışıyor.

Özellikle sevimli modellemeleri ve üç boyutlu grafikleri ile dikkat çeken oyunda diğer sonsuz koşu oyunlarında görmeye alıştığımız türden bir altyapı kullanılmış. Üç şeritli bir yolda ilerliyoruz ve karşımıza çıkan meyveleri toplamaya çalışıyoruz. Tek görevimiz meyve toplamak değil tabii ki. Yolda ilerlerken karşımıza çeşitli düşmanlar çıkıyor. Hızlı refleksler ile bu düşmanları bir şekilde savuşturup yolumuza devam etmeniz gerekiyor.

Bölümler esnasında oyunculara fazladan güç ve avantaj sağlayacak güçlendirmeler de oyunda es geçilmemiş. Genel bir çerçevede değerlendirecek olursak Turbo Bugs sonsuz koşu kategorisine ilgi duyan kullanıcıların kaçırmaması gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR