Türk Ticaret Kanunu - Yeni TTK 3.0.8 (Android)

Türk Ticaret Kanunu - Yeni TTK

Türk Ticaret Kanunu - Yeni TTK
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türk Ticaret Kanunu – Yeni TTK ile ilgili tüm bilgilere kolayca Android telefonunuzdan erişebilmek için

Türk Ticaret Kanunu – Yeni TTK uygulaması değişen yeni Türk Ticaret Kanunu ile ilgili bilgilere kolayca ulaşabileceğiniz ve çok faydalı olabilecek Android uygulamalarından bir tanesi.

Uygulama içerisinde gerekçeler, komisyon raporları, önergeler, sistematik fihrist ve karşılaştırmalı tablolar gibi pek çok özellik barındırıyor.

Sürekli güncellenen ve not alma, arama, favori ekleme gibi ekstra özellikler de barındıran uygulama Ticaret Kanunu’nu gözden geçirmeye ihtiyaç duyanları tatmin edecektir.

Bilhassa öğrencilerin ve direkt olarak ticaret işi içerisinde olanların mobil cihazlarında yüklü olması gerektiğini düşündüğüm uygulama son zamanlarda bir güncelleme de geçirdi ve çok daha kolay kullanılır bir hal aldı.

Hem yeni TTK hem de eski TTK'ya dair bilgiler barındırdığı için uygulamayı kullanırken gerçekleşen değişikliklere dair kolayca fikir edinebilir ve böylece çalışmalarınızı devam ettirebilirsiniz. Toplamda 6 kitaptan oluşan uygulamanın bir başucu kaynağı olduğu kesin ve basit arayüzü ile ücretsiz olması bir araya gelince en iyi dijital kaynaklardan birisi haline geliyor.

YORUMLAR