Turkcell Hesap Öde

Turkcell Hesap Öde
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turkcell Hesap Öde ile restoran hesabını faturanıza yansıtarak ödeyebilirsiniz.

Turkcell Hesap Öde, restoran hesabınızı Turkcell faturanıza yansıtarak ödeme kolaylığı sunan bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Kredi kartınızın veya paranızın olmadığı durumlarda yani zor durumda kaldığınızda kullanacağınız çok faydalı bir uygulama.

Setcard ile anlaşmalı 20.000’den fazla restoranda hesabı fatura ile ödeme imkanı tanıyan Turkcell Hesap Öde uygulamasının kullanımı da oldukça basit. Ödeme yapacağınız vakit üye iş yerine Turkcell Hesap Öde ile yapacağınızı belirtiyor ve telefonunuzu POS cihazında çıkan karekoda tutuyorsunuz. Hepsi bu kadar!

Gittiğiniz bir restoranda paranız çıkışmadığında veya kredi kartı limitiniz dolduğundan ödeyemediğiniz hesabı Turkcell Hesap Öde sayesinde rahatlıkla ödeyebiliyorsunuz. Akıllı telefon kullanıcısı değilseniz de uygulamayı kullanmanız mümkün. POS cihazına telefon numaranızı girerek işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak uygulamadan faydalanabilmeniz için hattınızın mobil ödemelere açık ve faturanız için otomatik ödeme talimatı vermiş olmanız gerekiyor. Diğer bir deyişle Turkcell işini şansa bırakmıyor. Ayrıca kullanım limitinin 50 TL olması da eksi bir özellik. Bu iki unsuru saymazsak, mobil cihazla ödeme sistemlerinin konuşulduğu şu dönemde son derece başarılı bir uygulama.

YORUMLAR