Type Machine 1.0.3 (Android)

Type Machine

Type Machine
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Type Machine, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz güçlü bir metin kaydetme uygulamasıdır.

Type Machine, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde kullanabilecekleri güçlü bir metin kaydetme uygulaması olarak dikkat çekmektedir.

Uygulamanın temel amacı kullanıcıların akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde yazmış oldukları her türlü metni kaydetmek ve bunları farklı kategoriler altında saklayarak daha sonra kullanıcıların ihtiyacı olan metinlere kolayca ulaşmasını sağlamaktır.

Sonuç olarak yazmış olduğunuz metinlerin yanlışlıkla tamamen silinmesi veya kullanmakta olduğunuz uygulamada oluşan hata nedeniyle yazmış olduğunuz metinlerin tamamen ortadan kaybolması çok can sıkıcı bir durumdur. Böyle durumlarla karşı karşıya kalmamak için kullanabileceğiniz Type Machine, sizin için yazmış olduğunuz tüm metinleri saklar ve ihtiyacınız olduğunda tekrar kullanmanıza olanak tanır.

Herhangi bir uygulama üzerinde yazmış olduğunuz tüm metinleri eksiksiz bir şekilde kaydeden Type Machine, kaydetmiş olduğu metinleri uygulama tabanlı olarak kategorize ederek saklar.

Yazdığınız metinlerin kaybolmasını istemiyorsanız ve yazdığınız her şeyin sürekli olarak elinizin altında olmasını seviyorsanız Type Machine'i mutlaka denemenizi öneririm.

Type Machine Özellikleri:

  • Tamamen otomatik ve sorunsuz
  • Tüm yazılan metinleri kayıt altına alır
  • Şifremele sistemi yardımıyla tamamen güvenli
  • Uygulama bazlı metin kaydetme ve metin kaydetme engelleme
  • Tablet dostu kullanıcı arayüz

YORUMLAR