Uber without Internet 1.0.5 (Android)

Uber without Internet

Uber without Internet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uber without Internet ile çevrimdışı olduğunuz zamanlarda taksi çağırabiliyorsunuz.

Uber without Internet, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz işlevsel bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Çevrimdışı taksi çağırma imkanı sunan Uber without Internet ile yolda kalmıyorsunuz.

Her hangi bir internet bağlantısına ihtiyacınız olmadan Uber üzerinden taksi çağırabileceğiniz bir uygulama olan Uber without Internet, yolda kalmanızı önlüyor. İnternete gerek duymadan Uber'i kullanmanızı sağlayan Uber without Internet, dilediğini yere taksi çağırmanızı sağlıyor. SMS üzerinden işlemlerinizi yapıyor ve taksi şöförüyle iletişime geçerek bulunduğunuz bölgeye kolayca araç çağırabiliyorsunuz. Her hangi biri internet bağlantısına ihtiyaç duymadan Uber without Internet ile yolda kalma tehlikeniz de ortadan kalkıyor. Giderek büyüyen Uber ağına dahil olmak için sizde Uber without Internet'i mutlaka denemelisiniz.

Eğer Uber'i sıklıkla kullanıyorsanız ve internet bağlantınızı da gereksiz harcamak istemiyorsanız ya da internetiniz bitmişse Uber without Internet yardımınıza koşuyor. Kolay bir kullanıma sahip olan uygulamaya Uber hesabınızla giriş yapıyor ve bağlantı kurarak SMS üzerinden taksi çağırıyorsunuz. Sıklıkla taksiye biniyorsanız Uber without Internet'i sakın kaçırmayın.

Uber without Internet uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR