Ülker Maarif Takvimi

Ülker Maarif Takvimi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Asırlık gelenek maarif takvimlerinin günümüze uyarlanmış versiyonuyla günlük birçok öneri ve bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yüzlerce yıl önce başlayan geleneğin günümüze uyarlanmış versiyonu olan Ülker Maarif Takvimi ile birçok bilgiye Android cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Çok eski zamanlarda ortaya çıkan maarif takviminde; yemek tarifleri, maniler, hava durumu ve isim önerileri gibi bölümleri takvim yapraklarında bulabiliyorduk. Günümüzde eskisi kadar kullanılmayan yapraklı takvimlerin yerini dijitallerin almasıyla birlikte, maarif takvimi kavramı da buna ayak uydurdu diyebiliriz. Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Ülker Maarif Takvimi uygulamasında; hava durumu, namaz vakitleri, tarih, hava durumu, günün sözü, tarihte bugün, yemek tarifleri, ipuçları ve günün hikayesi gibi birçok bölüm bulunuyor.

Uygulamada bulunan içerikleri arkadaşlarınızla ya da sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabileceğiniz uygulama, nostalji yaşamak isteyenlerin yanından ayırmayacakları türden. Sade ve şık bir tasarımın hakim olduğu Ülker Maarif Takvimi uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilir, günlük önerileri ve bilgileri takip edebilirsiniz

YORUMLAR