UltraBasket 1.0 (Android)

UltraBasket

1.0
UltraBasket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UltraBasket, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir basket atma oyunudur.

UltraBasket, birbirinden farklı atış konseptini içerisinde barındıran bir basket atma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, birden fazla yeni top fırlatma konsepti göreceksiniz ve adeta oyunun bağımlısı olacağınızı söyleyebilirim. Her yaştan insanın keyifli vakit geçirebileceği UltraBasket'e dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Öncelikle oyunun ana özelliklerine girmeden hemen grafiklerini yorumlayalım. UltraBasket'te en sevmediğim kısım grafikleri oldu, birden fazla atış konseptini deneme fikri güzel ama grafikler göze hitap etmediğinde bana pek hitap etmedi. Onun dışında 3 farklı mod olması fazlasıyla iyi olmuş.

Bunlardan birincisi normal mod. Bu modda bütün sahalar açık oluyor ama ilerleyebilmek için giriş yaparak altın kazanmanız gerekiyor. Sadece bununla da kalmamalısınız, sürekli kazanmak zorundasınız çünkü kaybettiğinizde altınlarınızı da kaybediyorsunuz. İkinci mod hikaye modu. Bu modda bir hikayenin kahramanına yardımcı oluyoruz ve ilerlemek için görevleri yerine getiriyoruz. Üçüncü mod ise egzersiz modu. Burada da tamamen özgür bir şekilde atış yapabilir ve yeteneğinizi artırabilirsiniz. 

UltraBasket'i oynamak isterseniz ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR