Ultratext 2.0.3 (Android)

Ultratext

Ultratext
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultratext

Ultratext, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir gif oluşturma uygulaması olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı kullanarak kendi giflerimizi oluşturabiliyoruz. İnternette zaten her duruma ve konuya uygun gif görüntülerin olduğunu düşünebilirsiniz fakat kendi görsellerinizi oluşturmak kulağa heyecan verici gelmiyor mu?

Cevabınız olumluysa hemen uygulamaya göz atalım. Ultratext'e girdiğimiz anda karşımıza son derece yalın ve kullanışlı bir arayüz çıkıyor. Burada giflerimizi oluştururken kullanabileceğimiz birçok farklı ikon ve şekil var. Hemen dikaktimizi çekenleri seçiyor ve onlara yazılar ekliyoruz. Tüm işlemleri tamamladıktan sonra da gifimizi istediğimiz zaman kullanmak üzere kaydedebiliyoruz.

Ultratext'in kullanımı son derece basit. Açıkçası beş saniye içerisinde gif oluşturmak mümkün. Elbette komplike işler peşindeyseniz süre uzayacaktır. Yine de genel anlamda hızlı ve pratik. Şayet kendi giflerinizi oluşturmak amacıyla kullanabileceğiniz bir uygulama arayışındaysanız Ultratext tam size göre.

YORUMLAR