Under Fire: Invasion

Under Fire: Invasion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Under Fire: Invasion, galaksiyi keşfedip uzayda kendi kampınızı kuracağınız eğlenceli, heyecanlı ve ücretsiz bir Android strateji oyunu.

Under Fire: Invasion, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz ve heyecanlı bir strateji oyunu.

Uzayda geçecek olan oyunda kendi koloninizi kurup büyümeye çalışmak ilk amacınız olmalı. Sonrasında ise kendi özel kahramanınızı seçerek size karşı saldırı yapan baskıncılara karşı koloninizi korumanız gerekiyor.

Galakside yer alan yıldız haritasının tamamını keşfetmeniz gereken oyunda yapacağınız savaş sahneleri gerçekten heyecanlanmanızı sağlayacak. Özel kahramanınız ve diğer askerleriniz sayesinde rakiplerinize saldırarak onların kolonilerini talan edebiliyorsunuz.

Düşmanların size karşı yaptığı saldırılarda ise uzay koloninizi başarıyla savunmanız gerekiyor. Yoksa onlarda sizin köyünüzü talan edebiliyor.

Oynadıkça daha da seveceğiniz bir oynanışa sahip olan Under Fire: Invasion, Android dışında iOS versiyona da sahip.

Size verilen görevler, dinamik savaş sahneleri, değişik canavarlar, kaliteli grafikler, galaksi keşfetme ve uzay kolonisi kurma anahtar kelimelerinin tamamını içren oyunu hemen Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kendi kolonizi geliştirmeye başlayın.

Not: Oyun 650 MB olduğu için mobil internet yerine WiFi internet bağlantısı ile indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR