Unlimited Screen Recorder

Unlimited Screen Recorder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,116

  • Üretici

    The Misty Games

Unlimited Screen Recorder ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir ekran kayıt uygulamasıdır

Unlimited Screen Recorder eğer mobil cihazınızda uygulama veya oyun tanıtım videoları çekmeyi düşünüyorsanız oldukça işinize yarayabilecek bir ekran kaydedici.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir ekran kayıt programı olan Unlimited Screen Recorder, Android 5.0 veya üst versiyonlarına sahip mobil cihazlarda ekran kayıt işini zahmetsiz hale getiriyor. Bilindiği üzere Google, Android 5.0 ile birlikte dahili ekran kayıt özelliğini tanıttı. Bu özellik sayesinde Android cihazlarda telefon veya tabletinizi bilgisayara bağlamadan, direkt cihaz üzerinden ekran videosu kaydı yapabiliyorsunuz. Unlimited Screen Recorder temel olarak bu özelliktan yararlanabilmenizi mümkün kılıyor.

Unlimited Screen Recorder, Android cihazınızın depolama alanı el verdiğince uzun video kaydı yapabilmenize imkan tanıyor. Uygulama ile sınırsız süre video kaydı yapabilmenin yanısıra video kaydı yapılacak süreyi önceden belirleyebiliyorsunuz. Unlimited Screen Recorder video kalitesini ayarlamanıza da imkan veriyor. Uygulama ile dilerseniz bir uygulamanın, dilerseniz bir oyunun videosunu çekebilirsiniz. Eğer videolarınıza anlatım eklemek isterseniz uygulamanın mikrofondan kayıt özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik ile video kaydı sırasında Android cihazınızın mikrofonu üzerinden ses kaydı da yapılıyor.

Unlimited Screen Recorder ile kaydedilen videolara herhangi bir logo ve watermark eklenmiyor. Uygulamanın kaydettiği videolar sdcard/UnlimitedScreenRecorder klasörü altında depolanıyor. Eğer Android 5.0 veya üst versiyonu bir Android cihaza sahipseniz Unlimited Screen Recorder kullanabileceğiniz en başarılı video kayıt araçları arasında yer alıyor.

YORUMLAR