Uplike

Uplike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uplike' isimli bu uygulamayı Instagram ve Pinterest'in kombinasyonu olarak tanımlayabiliriz.

Pinterest'i hatırlatan bir mimariye sahip olan Uplike uygulamasını Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabiliyoruz. Uplike'ı cihazlarımıza indirerek dünyanın farklı yerlerinden uygulamayı kullananların yaptıkları paylaşımları takip edebiliyor ve ilginç bulduğumuz fotoğrafları onlarla paylaşabiliyoruz.

Uygulamanın en iyi taraflarından bir tanesi onlarca farklı konuda paylaşım yapılabiliyor olması. Arabalar, makyaj, dövmeler, moda, yiyecekler, hayvanlar, saç stilleri, egzersizler ve komik videolar Uplike üzerinden erişebileceğimiz konular arasında.

Instagram ve Pinterest'in mütevazi bir kombinasyonu olarak düşünebileceğimiz Uplike'ta kullanıcılara onlarca farklı fotoğraf filtresi sunuluyor. Çektiğiniz fotoğrafları bu filtreler ile kişiselleştirip diğerleriyle paylaşabilirsiniz.

Bu tarz bir uygulamanın olmazsa olmazı sosyal paylaşım desteği Uplike'ta da unutulmamış. Servis üzerinde paylaştığınız her şeyi Facebook ve Twitter hesaplarınız üzerinden de paylaşabilirsiniz. Elbette çok daha popüler servisler var fakat yeni bir şeyler denemek istiyorsanız Uplike'ı kullanabilirsiniz.