Uyanık TV 2.3 (Android)

Uyanık TV

2.3
Uyanık TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızdan Türk televizyon kanallarını takip etmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Mobil cihazlarınızdan televizyon keyfi yaşamak istiyorsanız uluslararası kanallara ulaşmanızı sağlayacak uygulamalar mağazada sıkça bulunurken Uyanık TV özellikle de Türkiye'ye yönelik bir hizmet sunarak sevilen Türk kanallarını mobil cihazınızdan takip etmenizi sağlıyor. Özellikle de evde program izleme kavgası başladığında yapmanız gereken tek şey kablosuz ağa bağlanıp kendi kanalınızı internet üzerinden açmak olacak. Böylece sevdiğiniz dizileri de asla kaçırmayacaksınız.

24 saat canlı yayın takibi yapmanızı sağlayan uygulama aynı zamanda kaçırdığınız yayınları geri sarmanızı sağlıyor. Kanalları dolaşmak isteyenler için en tatlı özellik, hazır izlemiş olduğunuz yayını bozmadan beliren şeffaf panel üzerinden kanal listesinde ve o an yayınlanan programlara ulaşmanız. Böylece keşif yapmak için gereksiz kanal değiştirme maratonuna girmek zorunda kalmayacaksınız.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir uygulama olan Uyanık TV ile Türk televizyon kanallarına sınırsız bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Üstelik bu uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. Abonelik ve istekler ve reklam görüntüleri konusunda uyarmamızda fayda olacaktır.