Valentines Day Photo Frames

Valentines Day Photo Frames
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  435

 • Üretici

  Fun For Mobile

Valentines Day Photo Frames, sevgiliniz ile birlikte çekildiğiniz fotoğrafları güzel çerçevelere koyarak sevgilinize sürpriz yapabileceğiniz sevimli ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Valentines Day Photo Frames, sevgililer için en iyi fotoğraf çerçeveleme uygulamalarından bir tanesidir. Eğer sevgiliniz ile birlikte fotoğraf çekilmeyi seviyorsanız ve birlikte çekilmiş çok fazla fotoğrafınız varsa bu uygulama tam size göre.

Sevgiliniz ile çekildiğiniz fotoğrafları birbirinden güzel ve aşk dolu çerçevelere yerleştirmenizi sağlayan uygulama içerisinde yüzlerce aşk temalı çerçeve bulunmaktadır. Her fotoğrafınız için farklı çerçeveler seçerek fotoğraflarınızı yerleştirebilir, hatta bu türde bir albüm bile oluşturabilirsiniz.

Sevgililer gününde sevgilinize verebileceğiniz en iyi hediyelerden bir tnesini hazırlamanıza yardımcı olacak olan uygulamanın kullanımı oldukça pratik ve basittir. Yapmanız gereken tek şey, istediğiniz fotoğraf ve çerçeveyi seçmek. Bu adımdna sonra sevgilinize hazırlamış olduğunuz muhteşem fotoğrafları ygönderebilirsiniz.

Özellikler:

 • Özenle seçilmiş büyük resim çerçevesi koleksiyonu
 • Sevgililer gününe özel temalar
 • Sevgiliniz için hediye hazırlama

Sevgilinize aldığınız hediyelerin yanında, kendini özel hissetmesini sağlamak amacıyla verebileceğiniz birbirinden güzel fotoğraflar oluşturmanızı sağlayan Valentines Day Photo Frames uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyerek hemen kullanmaya başlamanızı öneririm.

YORUMLAR