Video to GIF 1.1 (Android)

Video to GIF

1.1
Video to GIF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  345

 • Üretici

  Watermark-Software

Video To GIF, Android telefon ve tabletleriniz üzerindeki videoları GIF formatına çevirebilmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir video dönüştürme uygulamasıdır.

Video To GIF, çekmiş olduğunuz videolarınızın içerisindeki komik bölümleri GIF formatına çekerek komik GIF'ler oluşturmanızı sağlayan ücretsiz ve eğlenceli bir Android uygulamasıdır.

Oldukça sade bir arayüze sahip olan uygulamayı rahatlıkla kullanarak videolarınızı GIF'e dönüştürebilirsiniz. Dönüştürme işlemi yapabilmek için cihazınızda bulunan videolardan birini seçebilir veya yeni bir video çekebilirsiniz. Videonuzu belirledikten sonra GIF'e dönüşmesini istediğiniz zaman aralığını belirlemeniz gerekiyor. Bu işlemleri mobil cihazlarınız üzerinden gerçekleştirdiğiniz için hafıza sorunu yaşayabileceğinizi unutmamalısınız. Oluşturacağınız GIF'lerin önizlemesini dönüştürme işleminden önce görebilirsiniz. Dönüştürme işleminden sonra GIF dosyasının üzerine basılı tutarak galeri üzerinde videoyu görebilirsiniz.

Uygulama henüz beta aşamasında olup, geliştirilmeye devam etmektedir. Bu nedenle cihazınız üzerinde uygulamayı çalıştıramazsanız, üretici adresi üzerinden üreticiye e-posta gönderebilirsiniz.

Oluşturacağınız GIF'lerin kalite, boyut ve süre gibi ayarlarını siz belirleyebiliyor olsanız da geliştirici tarafından önerilen ayarlar aşağıdaki gibidir:

 • Kalite: Yüzde 25
 • Boyut: Maksimum 320x240
 • GIF Süresi: Maksimum 4 saniye

Dönüştürme işlemi sonunda oluşturduğunuz GIF'ler cihazınızda bulunan SD Karta yada cihazınızın dahili hafızasına kaydedilecektir. Sizde videolarınızın belirli bölümlerini kullanarak eğlenceli GIF'ler oluşturmak isterseniz Video To GIF uygulamasını ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR