Video to MP3 Converter 1.5.7 (Android)

Video to MP3 Converter

Video to MP3 Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    744

  • Üretici

    NAING GROUP

Video to MP3 Converter, Android telefon ve tabletleriniz içerisinde bulunan videoları MP3'e dönüştürebilen yararlı bir Android uygulaması.

Video to MP3 Converter, Android telefon ve tablet kullanıcılarının cihazlarında bulunan videoları MP3 ve AAC formatlarına dönüştürme özelliğine sahip olan ücretsiz ve oldukça yararlı bir Android uygulaması.

İlk cümlede de belirttiğim gibi uygulama sadece cihazınızda bulunan videoların dönüştürme işlemlerini yapabiliyor. Bu nedenle YouTube videolarını dönüştürmeyi denerseniz başarısız olacaksınız.

Format dönüştürme dışında farklı ses dosyalarını birleştirme, arka planda çalışma, ses dosyaları ayarlarını düzenleme ve oynatma, MP3 meta verilerini düzenleme vb özelliklere sahip olan uygulama ücretsiz olarak sunulduğu için içerisinde rkelam gösterimi bulunuyor. Fakat sürekli kullanacağım diyorsanız uygulama içerisinden reklam kaldırma seçeneğini satın alabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanarak format dönüştürme işlemi yapabilmek için ilk olarak MP3'e dönüştürmek istediğiniz videoyu seçmeniz gerekiyor. Hemen ardından MP3 ve AAC formatlarından bir tanesini seçerek isteğe bağlı olarak meta verisi ekleyip son olarak "Convert" tuşuna basmanız dönüştürme işlemini başlatıyor.

Mobil cihazlar üzerinde pek alışık olmadığımız format dönüştürme işlemlerine ihtiyaç duyuyorsanız Video to MP3 Converter uygulamasını ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR