SnapTube APK

SnapTube APK

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 2,605,677
 • DOSYA BOYUTU 20 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici SnapTube

SnapTube APK, android için popüler ücretsiz müzik ve video indirme uygulamasıdır.

SnapTube APK, android telefon kullanıcıları için ücretsiz müzik ve video indirme uygulamasıdır. YouTube, DailyMotion, Facebook, Instagram ve diğer popüler platformlardan ücretsiz olarak video ve müzik indirmesini sağlayan hem yararlı hem de kolay kullanıma sahip olan bu uygulamayı yukarıdaki SnapTube İndir butonuna dokunarak telefonunuza yükleyebilirsiniz.

SnapTube İndir APK

Eskiden bilgisayarlarımızdan yapmak zorunda kaldığımız işlemlerden bir tanesi olan video ve müzik indirme, artık mobil cihazlar üzerinde de doğru uygulamalar ile rahatlıkla yapılabiliyor. Siz de sürekli mobil cihaz ile buna ihtiyaç duyuyorsanız, SnapTube mutlaka kullanmanız gereken video indirme uygulaması diyebilirim.

Küçük boyutlu, hızlı ve kullanımı kolay uygulama sayesinde video ve müzik indirme işlemlerinizi hiç zorlanmadan ve saniyeler içerisinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Fakat uygulama ile indirme işlemi yaparken mobil internet paketinizin kotasını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Hatta imkanınız varsa indireceğiniz video ve müzikleri WiFi üzerinden indirmeniz yararınıza olacaktır.

4K kalitede video indirme olanağı sunan SnapTube üzerinde farklı video kalite seçenekleri de sunuluyor. İndirme işleminden önce kaliteyi kendiniz seçebiliyorsunuz. Reklamsız olarak çalışan SnapTube ile siz de istediğiniz tüm videoları ister 360p isterseniz 4K kalitede indirebilirsiniz.

Snaptube ile Video İndirme

Snaptube APK ile ücretsiz olarak ve telefonunuzu rootlamadan sınırsız video izleyip indirebilirsiniz. Snaptube HD video indirici, 4K, 2K, 1080P HD formatlarını destekler ancak dilerseniz 720p 360p gibi optimize edilmiş formatlarda da indirme yapabilirsiniz. YouTube, Dailymotion, Instagram, Facebook ve daha pek çok platformdan video indirebilirsiniz. Snaptube ile nasıl video indirilir? gelin bakalım:

 • Snaptube uygulamasında indirilecek her şeyi arayabilirsiniz. Arama çubuğuna anahtar kelimeler veya URL girebilir ve sonuçları ön izleyebilirsiniz. Dilerseniz desteklenen herhangi bir platformu seçebilir, Snaptube'den erişebilir ve dilediğiniz videoyu arayabilirsiniz. Snaptube video indirici uygulamasında her türlü filmi, şovu, müzik videosunu ve daha fazlasını bulabilirsiniz.
 • İlgili sonuçları aldıktan sonra video küçük resmine dokunun; video Snaptube'a yüklenecektir. Kaydetmek için alttaki indirme simgesine dokunun. Şimdi video için tercih edilen bir çözünürlük ve format seçin ve cihazınıza kaydedilmesini bekleyin.
 • Bu kadar basit!

Snaptube ile Müzik İndirme

Snaptube Android uygulaması ile her türlü medya içeriğini (videolar, şarkılar ve çok daha fazlası) indirebilirsiniz. Snaptube müzik uygulamasında farklı türler ve diller de dahil olmak üzere her türlü şarkıyı bulabilirsiniz. Bir YouTube videosunu doğrudan Snaptube'e yükleyeebilir ve cihazınıza MP3 dosyası olarak indirebilirsiniz. YouTube dışında ücretsiz olarak birçok kaynaktan şarkı indirebilirsiniz. URL'den doğrudan müzik indirmeyi de destekler. Snaptube müzik uygulamasında resim içinde resim, karanlık mod gibi güzel özellikler de vardır. Snaptube ile nasıl müzik indirilir? gelin bakalım:

 • Snaptube müzik uygulamasını başlatın ve arama çubuğundan indirilecek herhangi bir şarkıyı arayın. Varsayılan olarak sonuçlar YouTube'dan alınır ancak başka platform üzerinden de arama yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra web tarayıcınızdan bir URL kopyalayabilir ve doğrudan Snaptube arama kısmına yapıştırabilirsiniz. Snaptube ile bir web sayfasından doğrudan müzik indirebilirsiniz.
 • Medya dosyası Snaptube arayüzüne yüklendiğinde ekran alt kısmındaki indir simgesinin etkinleştiğini göreceksiniz. Sadece bu simgeye dokunun ve dosyayı kaydetmek için hedef format olarak MP3'ü seçin.
 • Bu şekilde istediğiniz kadar şarkı indirmek için Snaptube müzik indiricisini kullanabilirsiniz. Kaydedilen şarkıları daha sonra Snaptube kütüphanenizde veya cihazınızdaki Müzik uyugulamasında bulabilirsiniz.